Calendrier 2019/2020

    2 - 1
    Luminus Arena

    Genk vs Courtrai

    0 - 2
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Standard Liege

    0 - 1
    Stayen

    Saint-Trond vs Mouscron

    0 - 2
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Malines

    1 - 3
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Club Brugge

    1 - 2
    Lotto Park

    Anderlecht vs Ostende

    1 - 1
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs La Gantoise

    1 - 4
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Antwerp

    6 - 0
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Saint-Trond

    4 - 0
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Zulte-Waregem

    1 - 1
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Charleroi

    3 - 1
    Albertparkstadion

    Ostende vs Cercle Bruges

    3 - 1
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Genk

    6 - 1
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Eupen

    0 - 0
    Le Canonnier

    Mouscron vs Anderlecht

    4 - 1
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Waasland-Beveren

    0 - 0
    Lotto Park

    Anderlecht vs Malines

    0 - 2
    Albertparkstadion

    Ostende vs Club Brugge

    1 - 3
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Courtrai

    1 - 1
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Waasland-Beveren

    0 - 2
    Luminus Arena

    Genk vs Zulte-Waregem

    2 - 1
    Stayen

    Saint-Trond vs Standard Liege

    2 - 1
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Antwerp

    2 - 1
    Le Canonnier

    Mouscron vs La Gantoise

    0 - 0
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Eupen

    4 - 2
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Anderlecht

    3 - 1
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Cercle Bruges

    0 - 4
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Genk

    4 - 1
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Mouscron

    2 - 0
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Saint-Trond

    2 - 0
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Ostende

    3 - 1
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Charleroi

    1 - 0
    Luminus Arena

    Genk vs Anderlecht

    Postponed
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Club Brugge

    1 - 0
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Waasland-Beveren

    0 - 0
    Stayen

    Saint-Trond vs Zulte-Waregem

    2 - 1
    Albertparkstadion

    Ostende vs Malines

    2 - 1
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Courtrai

    2 - 0
    Le Canonnier

    Mouscron vs Eupen

    2 - 2
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Mouscron

    0 - 2
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Saint-Trond

    2 - 2
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Ostende

    0 - 4
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Charleroi

    1 - 1
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Genk

    1 - 0
    Lotto Park

    Anderlecht vs Standard Liege

    2 - 0
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Cercle Bruges

    3 - 2
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Antwerp

    2 - 1
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Genk

    1 - 4
    Albertparkstadion

    Ostende vs Standard Liege

    1 - 1
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Zulte-Waregem

    1 - 1
    Stayen

    Saint-Trond vs Waasland-Beveren

    0 - 2
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Club Brugge

    1 - 2
    Lotto Park

    Anderlecht vs Antwerp

    3 - 0
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Malines

    2 - 0
    Le Canonnier

    Mouscron vs Courtrai

    2 - 3
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Malines

    0 - 3
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Saint-Trond

    3 - 1
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Cercle Bruges

    1 - 1
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Mouscron

    3 - 1
    Luminus Arena

    Genk vs Ostende

    3 - 0
    Stade Maurice Dufrasne

    Standard Liege vs Eupen

    2 - 1
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Anderlecht

    2 - 2
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs La Gantoise

    18:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Club Brugge

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Eupen

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Courtrai

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Zulte-Waregem

    20:30
    Stayen

    Saint-Trond vs Genk

    14:30
    Lotto Park

    Anderlecht vs Waasland-Beveren

    18:00
    Stade Maurice Dufrasne

    Standard Liege vs Charleroi

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Antwerp

    20:30
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Anderlecht

    18:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Malines

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Ostende

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Cercle Bruges

    20:30
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Saint-Trond

    14:30
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs La Gantoise

    18:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Standard Liege

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Mouscron

    20:30
    Le Canonnier

    Mouscron vs Club Brugge

    18:00
    Stade Maurice Dufrasne

    Standard Liege vs Genk

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Zulte-Waregem

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Eupen

    20:30
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Waasland-Beveren

    14:30
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Antwerp

    18:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Saint-Trond

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Charleroi

    20:30
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Anderlecht

    18:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Mouscron

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Courtrai

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Ostende

    20:30
    Luminus Arena

    Genk vs Cercle Bruges

    14:30
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Standard Liege

    18:00
    Stayen

    Saint-Trond vs La Gantoise

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Malines

    20:30
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Mouscron

    20:30
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Eupen

    20:30
    Albertparkstadion

    Ostende vs Charleroi

    20:30
    Luminus Arena

    Genk vs Antwerp

    20:30
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Saint-Trond

    20:30
    Stade Maurice Dufrasne

    Standard Liege vs Waasland-Beveren

    20:30
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Club Brugge

    20:30
    Lotto Park

    Anderlecht vs La Gantoise

    18:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Genk

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Antwerp

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Ostende

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Zulte-Waregem

    20:30
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Courtrai

    14:30
    Lotto Park

    Anderlecht vs Cercle Bruges

    18:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Standard Liege

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Charleroi

    20:30
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Anderlecht

    18:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Eupen

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Saint-Trond

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Waasland-Beveren

    20:30
    Albertparkstadion

    Ostende vs Mouscron

    14:30
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Club Brugge

    18:00
    Luminus Arena

    Genk vs La Gantoise

    20:00
    Stade Maurice Dufrasne

    Standard Liege vs Malines

    20:30
    Bosuilstadion

    Antwerp vs La Gantoise

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Courtrai

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Ostende

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Standard Liege

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Antwerp

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Zulte-Waregem

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Genk

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Charleroi

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Cercle Bruges

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Malines

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Waasland-Beveren

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Mouscron

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs La Gantoise

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Saint-Trond

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Anderlecht

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Cercle Bruges

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Eupen

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Charleroi

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Genk

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Ostende

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Zulte-Waregem

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Courtrai

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Standard Liege

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Club Brugge

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Antwerp

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Eupen

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Cercle Bruges

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Malines

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Mouscron

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Waasland-Beveren

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs La Gantoise

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Anderlecht

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Saint-Trond

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Genk

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Zulte-Waregem

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Courtrai

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Club Brugge

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Ostende

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Charleroi

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Antwerp

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Standard Liege

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Anderlecht

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Ostende

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Zulte-Waregem

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Cercle Bruges

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Eupen

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Malines

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs La Gantoise

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Saint-Trond

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Club Brugge

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Antwerp

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Charleroi

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Mouscron

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Standard Liege

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Waasland-Beveren

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Courtrai

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Genk

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Zulte-Waregem

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Anderlecht

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Malines

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Club Brugge

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Genk

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Saint-Trond

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Ostende

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Eupen

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Mouscron

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Antwerp

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Standard Liege

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Cercle Bruges

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Charleroi

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs La Gantoise

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Saint-Trond

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Waasland-Beveren

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Genk

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Malines

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Zulte-Waregem

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Anderlecht

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Ostende

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Eupen

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Club Brugge

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Courtrai

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Charleroi

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Waasland-Beveren

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs La Gantoise

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Standard Liege

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Anderlecht

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Courtrai

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Cercle Bruges

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Mouscron

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Eupen

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Charleroi

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Genk

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Saint-Trond

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Waasland-Beveren

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Cercle Bruges

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Zulte-Waregem

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Antwerp

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Ostende

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs La Gantoise

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Standard Liege

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Mouscron

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Club Brugge

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Malines

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs Anderlecht

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Courtrai

    20:00
    Lotto Park

    Anderlecht vs Zulte-Waregem

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Club Brugge vs Cercle Bruges

    20:00
    Guldensporenstadion

    Courtrai vs Antwerp

    20:00
    Ghelamco Arena

    La Gantoise vs Charleroi

    20:00
    AFAS-stadion Achter de Kazerne

    Malines vs Eupen

    20:00
    Le Canonnier

    Mouscron vs Waasland-Beveren

    20:00
    Albertparkstadion

    Ostende vs Genk

    20:00
    Académie Robert Louis-Dreyfus

    Standard Liege vs Saint-Trond

    20:00
    Bosuilstadion

    Antwerp vs Mouscron

    20:00
    Jan Breydel Stadion

    Cercle Bruges vs Ostende

    20:00
    Stade du Pays de Charleroi

    Charleroi vs Courtrai

    20:00
    Kehrweg Stadion

    Eupen vs Club Brugge

    20:00
    Luminus Arena

    Genk vs Malines

    20:00
    Stayen

    Saint-Trond vs Anderlecht

    20:00
    Freethiel

    Waasland-Beveren vs La Gantoise

    20:00
    Regenboogstadion

    Zulte-Waregem vs Standard Liege